Sağlık

Coronavirüs ( COVİD 19) Mucize Formül

OneCup OneLife’ın Üretimi

Gerekli ekipman

Bu resimde, One Cup One Life’ın montajı ve GANS ve Plazma Suyu üretimi için ihtiyacınız olan tüm ekipmanı ve önceden hazırlanmış malzemeleri görebilirsiniz. Aşağıda tüm malzemeleri, resimleri ve ayrıntılı olarak açıklanan gerekli adımları bulacaksınız.

OneCup OneLife - Hazırlanan equipment.jpg
Gaz brülörü, ateş ve maşa
Üç bağlantı teli
Çinko levha, Nano kaplı Bakır bobin ve çıplak Bakır bobin
Bant ve eski pil (daha az enerji kaldı)
Boş bardak, musluk suyu, yemek tuzu / sofra tuzu * ve ölçek
 Etiket tuzdaki iyot hediyelerini listeliyorsa, iyot içermeyen beyaz deniz tuzu ile değiştirin. 
E 535 (Sodyum Ferrosiyanür) ve E 536 (Potasyum Ferrosiyanür) iyidir, hatta faydalıdır.
Acil durumlarda iyot içeren tuz kullanabilirsiniz.

Çıplak Bakır Bobin Üretimi

İkinci Hayat Kupası için, telli Bakır telden iki bobin yapılır. Biri çıplak tel olarak ve diğeri Nano kaplama uygulaması için kullanılır. Yaklaşık. Bobin başına 30 cm (11,8 inç) tel gereklidir.

Bakır telli telin hazırlanması

Bükülü tel, birçok küçük telin birlikte bir tel oluşturması ile karakterizedir. (Fotoğrafı gör). Bunu donanım mağazasında, elektrikli bir mağazada veya acil bir durumda, evde, saç kurutma makinenizin, radyo, televizyon, kahve makinenizin vb. Güç kablolarında bulabilirsiniz. Bunu yapmak için , güç kablosunu prizden çıkarmanız yeterlidir . çıkış. Tüm kabloyu kullanmak için tüm elektrik kablosunu cihazdan kesin.

OneCup OneLife - farklı kablolar.jpg
OneCup OneLife - Örgülü wire.jpg

Plastiğin telden çıkarılması

Genellikle bir güç kablosunda iki veya üç tel vardır. Önce plastik dış kılıf çıkarılmalıdır. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır. (Bükülü telleri ayrı olarak satın alırsanız, bu adım gerekli değildir)

Değişke 1

Dış kılıfı çıkarmanın bir yolu bıçağı bir elinize almak, kabloyu üzerine koymak ve başparmağınızla dikkatlice bastırmaktır. Diğer elinizin yanı sıra başparmak ile kabloyu çevirirsiniz ve bıçak plastiğe daha derin ve daha derin keser. İç tellere ulaştıktan sonra, ayrılan plastik parçayı iç tellerden çekebilirsiniz. İç kablolar açığa çıkana kadar adım adım ilerlersiniz.

OneCup OneLife - Telin kesilmesi ve soyulması 1.jpg
OneCup OneLife - Telin kesilmesi ve soyulması 5.jpg
Değişke 2

Başka bir olasılık, kabloyu masaya yerleştirmek ve tek elle tutmaktır. Bıçağı hafif bir açıyla bastırın ve diğer elinizle kabloyu kesme yönüne doğru geriye doğru çekin. Bu şekilde plastiğin bir kısmını çıkarır ve telleri çıkarabilirsiniz.Herkesin farklı yaklaşımları vardır. Biraz deneme ile sizin için en uygun olan yolu bulacaksınız.

OneCup OneLife - Telin etrafındaki plastiği bıçakla kesmek 1.jpg
OneCup OneLife - Telin etrafındaki plastiği bıçakla kesmek 5.jpg

Tellerin etrafındaki plastiğin çıkarılması

Şimdi plastikle kaplı 2 veya 3 kabloyu açtınız. Bu teller için plastiği çıkarmak için varyant 2’yi kullanmak en iyisidir. Yukarıdaki ile aynı işlemi yapın, özellikle telli tel ile, biraz uygulama gerektirebilir. Bıçağı kesici kenarı hafif bir açıyla, plastiğe biraz baskı uygulayarak yerleştirin ve teli diğer elinizle aşağıya çekin. Bıçağı çok dik tutarsanız veya çok sert bastırırsanız, ince telleri kesebilirsiniz. Bıçağı çok gevşek tutarsanız plastiğin üzerine kayabilir ve aynı yerden yeniden başlayabilirsiniz. Endişelenme, birkaç kesikli iplik sorun değil. Bazı uygulamalarla hızlı bir şekilde daha iyi olacaksınız. Plastiği tamamen çıkarın.

OneCup OneLife - Tellerin etrafındaki plastiğin soyulması 1.jpg
OneCup OneLife - Tellerin etrafındaki plastiğin soyulması 4.jpg

Telin ayrı ipliklerini birlikte bükmek

Tel tellerinin bir ucunu bir elinizde diğer ucunu diğer elinizde tutun. Parmaklarınızla telleri bir uçtan başlayarak birlikte bükün ve diğer uca kadar bükmeye devam edin. Telleri sıkıca birlikte döndürdüğünüzden ve gruba kısa kesilmiş ince telleri sabitlediğinizden emin olun.

OneCup OneLife - Tellerin birlikte bükülmesi 1.jpg
OneCup OneLife - Tellerin birlikte bükülmesi 4.jpgOneCup OneLife - Tellerin birlikte bükülmesi 5.jpg

Bobinin sarılması

Bobini sarmak için bir kalem veya başka bir şey alın ve telin ucuyla bir yandan tutun. Diğer el ile teli tamamen kalemin etrafına sararsınız. Şimdi telin her iki ucunu da sıkıca oturacak şekilde sıkın ve sargıları birlikte itin. Bobin hazırdır ve kalemden çıkarılabilir.

OneCup OneLife - Bobinin sarılması 1.jpg
OneCup OneLife - Bobin sarımı 2.jpgOneCup OneLife - Bobinin sarılması 4.jpgOneCup OneLife - Bobin sarımı 5.jpg

Nano kaplı bobin oluşturulması

İkinci bobin için telin nano kaplanması

Tel ikinci bobin için sarılmadan önce, Nano kaplamalı olmalıdır. Bu bir gaz brülörü gerektirir. Gazı açar ve dikkatlice tutuşursunuz. Telin bir ucunu pense ile tutun. Diğer elinizle telin diğer ucunu dikkatlice tutarsınız. Pense tarafından tutulan tarafla başlayarak, teli kırmızı renkte yanıncaya kadar ateşte tutarsınız. Bu yüzden telin ucunun ısınabileceğine dikkat edin. Kablodan aşağıya doğru diğer uca doğru hareket ettirin. Telin ateşten geçerken her bölümü kırmızı yanar, soğur ve siyaha döner. Bu siyah malzeme Nano kaplamadır. Elin diğer ucunda çok ısınmadan önce, teli sağlam bir şeye koyun ve soğumaya bırakın. Kablonun her bölümü siyah olmalıdır. Bunu yapmak için işlemi bir taraftan diğerine tekrarlayabilirsiniz. Telin uçlarında bile kırmızı renkte parlaması gerektiğini unutmayın.

(GANS üretimi için zaten Nano kaplamalı bir bobin kullandıysanız, tekrar kaplamayın! Nano kaplama için her zaman taze, çıplak Bakır tel kullanın!)Lütfen asla Nano kaplamalı bir kabloyu kesmeyin!

OneCup OneLife - Ateşle Nano kaplama 1.jpg
OneCup OneLife - Ateşli nano kaplama 3.jpg
OneCup OneLife - Yangınla Nano kaplama 4.jpgOneCup OneLife - Ateşle Nano kaplama 5.jpg

Nano kaplamalı bobinin sarılması

Nano kaplı bobin, çıplak bobin gibi bir kurşun kalem üzerine sarılır.

OneCup OneLife - Nano kaplamalı bobinin sarılması (2) .jpg
OneCup OneLife - Nano kaplı coil.jpg'yi sarma

Çinko plakanın hazırlanması

Çinko levha veya tel için sadece saf Çinko kullanın. Galvanizli demir veya tavuk teli kullanmayın. Donanım mağazasında, tesisatçıda veya bir evin çatısından veya bir bataryadan acil bir durumda alabilirsiniz. Pillerin kapağı genellikle Çinkodan yapılır, ancak bu hangi kıtada veya ülkede yaşadığınıza bağlıdır. Kapağı bir mıknatısla test edebilirsiniz. Mıknatıs yapışırsa, Çinko değildir.

Çinko plaka hazır olduğunda, daha sonra camın kenarına asmak için üstte bükülür.

OneCup OneLife - Çinko levhası.jpg
OneCup OneLife - Çinko levha 2.jpg

Üç bağlantı teli hazırlama

Çinko plakayı, çıplak Bakır bobinini ve Nano kaplı Bakır bobinini kullanılmış bir bataryaya bağlamak için 3 bağlantı kablosu gereklidir. Bu bağlantılar için çok telli teller veya tek bir katı saf Bakır tel kullanılabilir. Telleri 30 cm’lik parçalar halinde kesin. Her telin her iki ucundaki 2-5 cm plastik şeridi çıkarın. (Çinko plakanın daha geniş alanını bağlamak için bir kablonun bir ucunun biraz daha uzun süre soyulması gerekir. “Çinko plakanın bağlanması” bölümündeki resimlerdeki görselleştirmeye bakın.)

OneCup OneLife - Bağlantı tellerini hazırlama 1.jpg
OneCup OneLife - Bağlantı tellerinin hazırlanması 2.jpg

Çıplak Bakır bobin ve Çinko plakanın bağlanması

Çıplak Bakır serpantinin bağlanması

Çıplak Bakır bobinini bağlantı teline bağlamak için tellerin uçlarını birlikte bükün.

OneCup OneLife - Boş Bakır bobinini bağlama 1.jpg
OneCup OneLife - Boş Bakır coil'in bağlanması.jpg

Çinko plakanın bağlanması

Çinko plakayı bağlantı kablosuyla bağlamak için bağlantı telinin daha uzun soyulmuş kısmını kullanın. Resimde gösterildiği gibi Çinko plakanın etrafına sarın ve Bakır teli birlikte sıkıca bükün.

OneCup OneLife - Çinko plakayı bağlama 1.jpg
İki bağlantı telini birbirine bağlama
Bakır bobin ve Çinko plakadan iki bağlantı kablosunu karşı uçta birlikte bükün
OneCup OneLife - Bağlantı tellerinin birlikte bükülmesi.jpg

Bakır köprü oluşturma ve Nano kaplı Bakır bobin bağlama

Nano kaplı Bakır bobinini camın ortasına asmak için bir bakır köprü gereklidir. Bunu yapmak için, tek bir Bakır tel ipini bir köprü içine bükersiniz, böylece resimde gösterildiği gibi cama sığar. Ardından, Nano kaplı Bakır bobinin ucunu köprünün ortasına sıkıca sararak takın. Üçüncü soyulmuş telin bir ucu köprünün yanlarından birine sarılarak bağlanır.

(Plastik veya ahşabı köprü olarak kullanmak da mümkündür. Bu durumda, bağlantı telinin ucu doğrudan Nano kaplı sargıya (“çıplak bakır sargının bağlanması” nda olduğu gibi) bağlanır ve köprüye sabitlenir. )

OneCup OneLife - Nano kaplamalı Bakır bobini bağlama 1.jpg
OneCup OneLife - Nano kaplamalı Bakır bobin 2.jpg'yi bağlama
OneCup OneLife - Nano kaplamalı Bakır bobin 3.jpg'yi bağlamaOneCup OneLife - Nano kaplı Bakır bobin 5.jpg'yi bağlama

Bobinleri ve Çinkoyu bardağa yerleştirme

Köprünün etrafına sarılan Nano kaplı Bakır bobin, camın ortasına yerleştirilir. Çıplak Bakır bobin ve Çinko plaka, camın karşı kenarına, birbirlerine ve içeri doğru bakacak şekilde tutturulur. Bağlantı kablolarının tümü aküye bağlanacak bir yöne bakar.Bobinler ve Çinko plaka aynı yükseklikte ve aynı uzunlukta olmalı ve üretim sırasında birbirlerine temas etmelerine izin verilmemelidir !

OneCup OneLife - Bobinleri ve Çinkoyu bardağa yerleştirme 1.jpg
OneCup OneLife - Bobinleri ve Çinkoyu bardağa yerleştirme 2.jpg
OneCup OneLife - Bobinleri ve Çinkoyu bardağa yerleştirme 3.jpg

Akünün bağlantı kablolarına bağlanması

Eski bir pil kullanın: Pil sadece GANS’ların üretim sürecini hızlandırmak için kullanılır, ancak  neredeyse boş olmalıdır, bu yüzden çok az enerji içermelidir . Aksi takdirde çok güçlüdür ve doğru sonucu vermez. Batarya kullanmak yerine, bağlantı telleri arasına bir Bakır tel yerleştirebilirsiniz, GANSes ve Amino Asitlerin üretimi sadece biraz daha uzun sürer.

Çinko plakanın iki bükülmüş bağlantı kablosu ve çıplak Bakır bobin birlikte pilin pozitif (+) kutbuna yapışkan bant ile tutturulur. Nano kaplı bobinden gelen bağlantı teli, akünün eksi (-) kutbuna bağlanır. (Pilin düğmeli ucu pozitif kutuptur ve pilin düz ucu negatif kutuptur.)

Bağlantı kablolarını akünün kutuplarına sıkıca ve sıkıca bağlayın.Lütfen pili pilinizi veya kabınızın üzerindeki bağlantı telleri arasındaki Bakır teli yükseltin (aşağıdaki örnek resimler).

OneCup OneLife - Akünün bağlanması 1.jpg
OneCup OneLife - Akünün bağlanması 2.jpg
OneCup OneLife - Akünün bağlanması 4.jpg
OneCup OneLife - Aküyü bağlama 5.jpg
Örnek: Bağlantı tellerine bağlı Bakır telin One Cup One Life’ın üzerine yükseltilmesi

% 15 tuzlu su karışımının oluşturulması: 1 litre temiz su başına 150 gramdır

% 15 tuzlu su karışımı oluşturun ve fincana boşaltın. Bobinler ve Çinko plaka sudan biraz uzakta olmalıdır.Bağlantı kablolarınızın suya temas etmediğinden emin olun.

OneCup OneLife -% 15 tuzlu su çözeltisi oluşturma 4.jpg
OneCup OneLife -% 15 tuzlu su çözeltisi oluşturma 5.jpg
OneCup OneLife -% 15 tuzlu su çözeltisi oluşturma 6.jpg

Malzemelerin Üretimi (Amino Asitler ve GANS)

Yakında yüzeye çıkan kabarcıkları göreceksiniz

Bu, One Cup One Life’ınızın başlangıç ​​sürecidir ve aynı anda suyun yüzeyinde yüzen yağlı görünümlü katman olan Amino Asitlerinizi oluşturacak ve ayrıca kupanızın altındaki GANS’lar oluşturulacaktır. (Soldan sağa: Kabarcıklı nano kaplı tel, Amino Asitler, GANS)

OneCup OneLife - Nano kaplı bobin Bubbles.jpg
OneCup OneLife - Üretim 1.jpg

OneCup OneLife - Üretim 2.png

Farklı kaplar Bir kap Bir Yaşam üreten GANS

OneCup OneLife - Üretim 4.png
OneCup OneLife - Prodcution 3.png

Tek Kupa Üretimi Tek Yaşam – İkiz Kupa

One Cup One Life Amino Acids ve GANS’ı yaratmanın bir başka etkili olasılığı Twin Cup’lardır. Birbirine bağlı ve plazmatik alan akışının sonsuz bir döngüsünü oluşturan iki eşitlenmiş Bir Fincan Bir Yaşam kabından oluşurlar . (İkiz Kupa sistemi, İkinci Yaşam Kupası için kullanılmaz!)

Bu nedenle yan yana iki adet One Cup One Life fincanı yerleştirin. İkinci fincan 180 derece döndürülür. Her iki bardağın iki boş Bakır bobini, ortada birbirlerine bakmalıdır.

İlk One Cup One Life’ın iki bükülmüş bağlantı kablosu (Çinko levha ve çıplak Bakır bobin), ikinci One Cup’ın Bakır köprüsüne (Nano kaplı Bakır bobin ile) 0,5-1 metre uzunluğunda bir Bakır tel ile bağlanır Tek hayat. Aynı şey ikinci One Cup One Life’dan ilk One Cup One Life’a kadar tekrarlanır.

İki fincan birbirine bağlandığında, birbirinden 0,5 ila 1 metre mesafede yerleştirin. Her iki bardağın Çinko plakaları ve bobinleri bir çizgi oluşturur.

Şimdi% 15 tuz çözeltinizi her iki fincana da tek One Cup One Life’ınızda yaptığınız gibi ekleyin. Yakında ilk Amino Asitler ve GANS’lar ortaya çıkacak.

Bir Kupa Bir Yaşam - İkiz Kupa 2.jpg

Amino Asitler, GANS ve Plazma Suyunun ilk hasatına yönelik materyallerin hazırlanması

OneCup OneLife - GANS 2.jpg dosyasını çıkarmak için gerekli malzemeler

GANS’ı One Cup One Life’tan çıkarmak için gerekli malzemeler

OneCup OneLife - GANS'ı çıkarmak için gerekli malzemeler (2) .jpg

Şırınga, plastik kaşık, 3 cam kavanoz seti ve yedek şişeler; saman, bant, bitki sprey şişesi veya küçük sprey şişesi.

OneCup OneLife - GANS'ı çıkarmak için gerekli malzemeler (2) .jpg


GANS, Amino Asitler ve Plazma Suyunuzun içinde ve çevresinde metal kullanmaktan kaçının. Metal kaşık kullanmayın ve metal kavanozları cam kavanozlarınızdan veya herhangi bir şekil veya formdaki herhangi bir metalden çıkarmayın.


Başlamadan önce şırıngayı ve pipeti bir bantla birleştirin.

İlk uygulama: GANS’ı çıkarmadan önce bir fincan One Life’dan önce Amino Asitler nasıl kaldırılır

Yöntem

Plastik bir kaşıkla, üstte yüzen Amino Asitleri yavaşça çıkarın. Bunlar One Cup One Life’ınızın yüzeyinde yüzen yağlı görünümlü katmanlardır. Daha fazla uygulama için bu Amino Asitleri 1. cam kavanozunuza yerleştirin.

OneCup OneLife - Üretim 1.jpg
OneCup OneLife - GANS 2.jpg'yi kaldırmadan önce bir fincan One Life'dan önce Amino Asitleri nasıl kaldırırım
OneCup OneLife - GANS 3.jpg'yi kaldırmadan önce bir fincan One Life'dan önce Amino Asitler nasıl kaldırılır
ACİL DURUMDA: Amino Asitlerin ikinci uygulaması

Amino Asitler beslenme kaynağı olarak da uygulanabilir. Parmağınızı günde bir veya iki kez Amino Asitlerin üst katmanına batırın ve ağzınıza koyun.

Amino Asitlere parmağınızla bir daldırma gibi bir tam öğünün yerini alır. Tüm canlılar (hayvanlar) için geçerlidir.

Amino Asitler, One Cup One Life’da hala bulunabilir veya kaydedilebilir ve 1. cam kavanoza konabilir .


Not: Bu uygulama sadece açlık ve gıda veya beslenme sıkıntısı durumunda uygulanır.

Deneyin: Vücudunuzun yiyeceklerin azaltılmasına alışması için bir öğünü Amino Asitlerde bir parmağınızla bir parmağınızla değiştirmeye başlayın.

GANS’ı Tek Kupa Bir Yaşamdan Çıkarma

İlk ekstraksiyon yöntemi

Pipeti dokunarak şırıngaya uygulayın. Şırıngayı kullanarak One Cup One Life’ınızın altındaki GANS’ı çıkarın.

Enjektör tarafından alınan ve şırıngada bulunan ekstrakte edilmiş GANS’lar 2. cam kavanozunuza konur .

Veya ikinci ekstraksiyon yöntemi

Şırınganız yoksa One Cup One Life’ınızı hafifçe 2. cam kavanoza boşaltın ve GANS’ınız tamamen dibe oturana ve GANS’ın üzerindeki su berraklaşana kadar bekleyin. Şimdi GAN’ları geride bırakarak One Cup One Life’ınıza sadece berrak tuzlu suyu döküyorsunuz. Şimdi orijinal seviyeye ulaşmak için One Cup One Life’ınıza ekstra tuzlu su ekleyin, böylece GANS üretmeye devam eder.

GANS'ları One Cup One Life'tan Çıkarma 1.jpg

GANS'ları One Cup One Life 2a.jpg'den kaldırma

GANS'ları One Cup One Life 4a.jpg'den kaldırma

GANS’larınızın yıkanması

GANS’ınızın ilk yıkanması

Yeni çıkardığınız GANS’ın bulunduğu 2. cam kavanoza temiz su ekleyin . GANS’ın üzerinde Plazma Suyu temiz olana kadar GANS’ın 2. kavanozun dibine yerleşmesine izin ver


OneCup OneLife - GANS'ı yıkamak 00.jpg
OneCup OneLife - GANS'ı yıkamak 000.jpg

Bu tuzlu suyu ekstra bir rezerv şişesine kaydedebilirsiniz.

OneCup OneLife - GANS Yıkama 2a.jpg
OneCup OneLife - GANS'ı Yıkama 7a.jpg

Ekstra tuzlu Plazma Suyu için bir kullanım, onu çamaşır makinenize koymaktır.

Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsü tüketmek için evin etrafına açık kavanozlara da yerleştirilebilir.

Bu kavanozu her gün yenilemeniz ve bu tuzlu Plazma Suyunu tuvalete veya tükenmiş virüsün enerjisini içerebileceği için güvenli bir şekilde bertaraf etmeniz gerekir.

OneCup OneLife - GANS'ı Yıkama 8.jpg
OneCup OneLife - GANS'ı Yıkama 10.jpg

GANS’ınızın 2. yıkanması

Yeni çıkardığınız GANS’ın bulunduğu 2. cam kavanoza temiz su ekleyin . GANS’ın üzerinde Plazma Suyu temiz olana kadar GANS’ın 2. kavanozun dibine yerleşmesine izin verin

OneCup OneLife - GANS'ı yıkamak 00.jpg

Bu tuzlu suyu ekstra bir rezerv şişesine kaydedebilirsiniz.

OneCup OneLife - GANS'ı Yıkama 7a.jpg

Ekstra tuzlu Plazma Suyu için bir kullanım, onu çamaşır makinenize koymaktır.

Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsü tüketmek için evin etrafına açık kavanozlara da yerleştirilebilir.

Bu kavanozu her gün yenilemeniz ve bu tuzlu Plazma Suyunu tuvalete veya tükenmiş virüsün enerjisini içerebileceği için güvenli bir şekilde bertaraf etmeniz gerekir

GANS’ınızın 3. yıkanması

Yeni çıkardığınız GANS’ın bulunduğu 2. cam kavanoza temiz su ekleyin . GANS’ın üzerinde Plazma Suyu temiz olana kadar GANS’ın 2. kavanozun dibine yerleşmesine izin verin 

Bu tuzlu suyu ekstra bir rezerv şişesine kaydedebilirsiniz.

OneCup OneLife - GANS Yıkama 2a.jpg

Ekstra tuzlu Plazma Suyu için bir kullanım, onu çamaşır makinenize koymak veya zemini yıkamaktır.

Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsü tüketmek için evin etrafına açık kavanozlara da yerleştirilebilir.

Bu kavanozu her gün yenilemeniz ve bu tuzlu Plazma Suyunu tuvalete veya tükenmiş virüsün enerjisini içerebileceği için güvenli bir şekilde bertaraf etmeniz gerekir.

Plazma Suyunuzda herhangi bir tuz kalıntısı kalması durumunda GANS’ınızın 4. veya 5. yıkanması

Yeni çıkardığınız GANS’ın bulunduğu 2. cam kavanoza temiz su ekleyin . GANS’ın üzerinde Plazma Suyu temiz olana kadar GANS’ın 2. kavanozun dibine yerleşmesine izin verin

Bu tuzlu suyu dikkatlice tuvalete atın ve iyice yıkayın.

Plazma Suyunun uygulanmaya hazır hale getirilmesi

2. yıkamadaki tüm tuz giderilene kadar bu yıkama işlemini tekrarlayın .

Test: Her yıkamadan sonra parmağınızı suya batırın ve suyun artık tuzlu tadı yoksa işlem tamamlanır.Şimdi GANS içeren Plazma Suyunuza bir kaşık Amino Asitinizi ekleyebilirsiniz. Metalik olmayan kaşıkla (plastik) veya cam çubukla karıştırın veya plastikten yapılmış kapalı bir kapakla sallayın. Sallayın ve üstte sadece temiz Plazma Suyu olana kadar GANS’ın yerleşmesine izin verin.


Bu Plazma Suyu uygulanmaya hazırdır.

Bu, Bay Keshe tarafından açıklandığı gibi Amino Asitlerin alan kuvvetinin eklenmesiyle Plazma Suyunuza ekstra alan gücü kazandırır.

GANS’ın alan gücü sürekli olarak suya aktarılır.

Tavsiye: Yakında% 15 tuzluluk için hazır bir oda sıcaklığı çözeltisi tutun (150 litre normal sofra tuzu ile 1 litre temiz su). Bu tuzlu su, One Cup One Life veya birden fazla kupayı, hatta Twin Cup’larınızı doldurmak için kullanılabilir.

Bir fincan Bir Yaşam ve İkiz Bardak birkaç bardak ile çalışma

Taze GANS’ları şu adresten hasat edebilirsiniz: 5 bireysel One Cup One Life ve Twin Cup’larınızdan (bu GANS’lar henüz yıkanmaz) .

Bunları 3. cam kavanoza karıştırın .

Toplanan yeterli GANS’ınız olduğunda, 3. cam kavanozunuzda hiç tuz kalmayıncaya kadar yukarıda açıklandığı gibi örnek 1 \ 2 \ 3 \ 4 gibi yıkama işlemini tekrarlayın .

Amino Asitlerinizi tüm One Cup One Life bardaklarından ve Twin Cup’larınızdan toplamaya devam edebilirsiniz. Daha sonra yukarıda açıklandığı gibi 1. cam kavanoza kaydedin .

PLAZMA SUYUNUZU VE GANSLARINI GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BİR KUPANIZDAN BİR YAŞAMDAN VEYA İKİZ BARDAKLARDAN NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ

OneCup OneLife - GANS'ların Depolanması 4.png
OneCup OneLife - GANS'ların Depolanması 2.png

GANS’ların her zaman bu görüntülerde görüldüğü gibi şişenizin veya başka bir kabın altında olması gerekir.


Temiz suyu sadece GANS’ın üzerine alırsınız!

Bu, One Cup One Life 2. kavanozundan gelen Plazma Suyunuz .

One Cup One Life Twin Cup’larınız için aynı işlem.

Asla One Cup One Life veya herhangi bir GANS prodüksiyonundan veya Twin Cup’larınızdan herhangi birindeki GANS’larınızı kullanmayın!

GANES yemeyin, içmeyin veya dokunmayın!

Alan gücü, Bay Keshe tarafından öğretilerde açıklandığı gibi tüketilemeyecek kadar yüksektir.

Plazma Sularını, GANS’ları, Amino Asitleri farklı depolama yöntemleri

Cam veya plastik kavanozlarda saklayın ve her zaman metallerden uzak tutun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu