Yaşam

Co2 Gans Üretimi (Corona Virüs ) – ( Plasma Technology )

  1. 1    KUPA- 1 YAŞAM – Üretimi ve kullanımı – Korona virüsünün önlenmesi ve tedavisi

Lütfen kupaları Bay Keshe’nin videosunda size öğrettiği gibi yapın, karmaşık yapmayın. Bir Kupa oluşturmak sadece 15 dakika sürer.

1 Kupa 1 Yaşam ilk kez Çin’deki acil durum sebebiyle açıklandı ve akciğerlerin ve beynin beyaz dokuları üzerinde çalışıyor.

İkinci versiyon 1 Kupa 1 Yaşam Kupası, Korona Virüsünün yeni mutasyonu için serbest bırakıldı. Mide ve daha alttaki vucut bölgeleri üzernde çalışır.

Birinci Versiyon, 1 Kupa 1Yaşam Reaktörü Yapımı

Gerekli ekipmanlar

Bu bölümde, ikinci yaşam kupasının montajı ve GANS suyu üretimi için ihtiyacınız olan tüm ekipman ve malzemeleri görebilirsiniz. Aşağıda, ayrıntılı olarak tüm gerekli malzemeleri, görüntülerini ve yapım adımlarını açıklamalı olarak bulacaksınız

Gaz brülörü, çakmak, üç adet bağlantı teli, çinko plaka, Nano kaplı bakır bobin ve Nano kaplamasız bakır bobin

bant ve kullanılmış pil (enerjisi çok az kalmış), cam kavanoz, musluk suyu, sofra tuzu ve ölçü kabı.

  • Kullandığınız tuzun etiketinde iyot görünüyorsa bu tuzu, iyot içermeyen beyaz deniz tuzu ile değiştirin. Tuzun etiketinde E 535 (Sodyum Ferrosiyanür) ve E 536 (Potasyum Ferrosiyanür) varlığı, iyi, hatta çok daha iyidir.

Acil durumlarda iyot içeren tuz kullanabilirsiniz.

Nano kaplamasız bakır bobin üretimi

İkinci yaşam kupası için, bakır el kullanılarak iki bobin yapılır. Bu bobinlerden birine Nano kaplama uygulaması yapılır. Diğeri doğal olarak bırakılır. Her bir bakır bobin yapımı için 30 cm bakır tel gereklidir.


Bakır telin hazırlanması

Bir elektrikçi dükkanından temin edebileceğiniz gibi acil bir durumda evinizde bulunan, saç kurutma makinesinin, radyo, televizyon, kahve makinesinin vb. elektrik kablolarını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, öncelikle güç kablosunu elektrik prizinden çıkarmanız yeterlidir.

Bakır Teli Kaplayan Plastik Korumanın Çıkarılması

Elektrikli cihazların güç kablosunun içerisinde genellikle iki veya üç ayrı tel grubu vardır.

Önce plastik dış kabuk çıkarılmalıdır. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır.

Seçenek 1

Dış kılıfı çıkarmanın birinci yolu, bıçağı bir elinize almak, kabloyu bıçağın üzerine koymak ve başparmağınızla kabloya bastırmaktır. Diğer elinizin yanı sıra başparmağınızla da kabloyu çevirin ve bıçağı plastiğe daha derin batırın ve korumayı daha derin kesin. İç kablolara ulaştıktan sonra, plastik kısmı iç kabloların üzerinden ayırabilirsiniz. Bu, iç kablolar açığa çıkana kadar adım adım yapılır.

Seçenek 2

İkinci yöntem, kabloyu bir masaya koymak ve tek elle tutmaktır. Bıçağı hafif bir açıyla ileri doğru itin ve diğer elinizle kabloyu kesme yönünde geri çekin. Bu şekilde plastiğin bir kısmını çıkarabilirsiniz. Herkesin farklı yaklaşımları vardır. Biraz deneme yanılma ile hangi yolun sizin için en uygun olduğunu öğreneceksiniz.


Çıkartılan Tellerin Etrafındaki Plastik Korumayı Soyun

Şimdi plastikle kaplı 2 veya 3 telinizi elde ettiniz. Bunların üzerini kaplayan plastiği çıkarmak için seçenek 2’yi kullanmak iyidir. Yukarıdaki resimde anlatılan soyma tekniğine, özellikle de zamanla, bazı uygulamalar da ihtiyaç duyulabilir. Bıçağı, kesilmiş kenarı hafif bir açıyla, plastiğe çok az baskı uygulayarak yerleştirin ve diğer elinizle kabloyu geriye doğru çekin. Bıçağı çok dik tutarsanız veya çok sert bastırırsanız, ince telleri kesebilirsiniz.

Bıçağı çok gevşek tutarsanız, plastiğin üzerine kayabilir ve aynı işlemi yapmak için yeniden başlayabilirsiniz. Endişelenmeyin, kablonun içinde bulunan çoklu tellerden birkaçını kesmeniz sorun yaratmaz. Zamanla daha hızlı yapmayı öğreneceksiniz. Kablonun üzerini kaplayan plastik korumayı tamamen çıkarın.

Birden fazla bakır teli birlikte bükün

Telin bir ucunu bir elinizle, diğer ucunu diğer elinizle tutun. Parmaklarınızla, telleri bir uçtan diğer uca doğru birlikte bükmeye devam edin. Telleri birlikte iyice büktüğünüzden ve grupta kısa kesilmiş olan telleri de bükerek sabitlediğinizden emin olun.


Bobin sarımı

Bobin sarmak için bir kalem veya yuvarlak bir şey alın ve telin ucunu kalemin ucuna bastırarak birlikte tutun. Diğer eliniz ile teli tamamını kalemin etrafına sarın. Sarılmış telleri iterek sıkıştırın. Bu aşamadan sonra bakır bobininiz artık hazırdır ve kurşun kalemden çıkarılabilir.

Nano kaplı bakır bobin oluşturulması

İkinci bobin için bakır teli nano kaplama

İkinci bobini oluşturacak bakır tellere Nano kaplama sarılmadan önce yapılmalıdır. Bunun için bir gaz brülörüne ihtiyaç vardır.( Yoksa evde bulunan ocakla da yapabilirsiniz.) Gazı açın ve dikkatlice yakın. Telin bir ucunu pense ile tutun. Telin diğer ucunu da diğer elinizle dikkatlice tutun. Pense ile tuttuğunuz uçtan başlayarak bakır teli kızarana kadar ateşte tutun. Kabloyu kızardıkça sürekli hareket ettirerek diğer ucuna kada bu işlemi uygulayın. Telin her bölümü ateşle temas edince kırmızı renk alır ve soğuyunca da kararır. Bu siyah malzeme Nano kaplamadır. Telin tamamı siyaha dönmelidir. Bunu yapmak için işlemi bir uçtan diğer uca tekrarlayabilirsiniz. Telin iki en uç kısımına da bu işlemi uygulamayı unutmayın.

Lütfen bakır bir teli nano kaplama yaptıktan sonra asla kesmeyin!


Nano kaplamalı bakır bobin sarımı

Nano kaplı bobin, daha önce anlattığımız doğal bakır bobin yapılması gibi, nano kaplı telin kurşun kalem üzerine sarılması ile yapılır.

Çinko plakanın hazırlanması

Sadece saf çinko plaka kullanın. Galvanizli demir plaka kullanmayın. Çinko plakayı elde edemezseniz alkali olmayan bir pilden çıkarabilirsiniz. Pillerin kapağı (dış kasa) genellikle çinko levhadan yapılır, ancak bu hangi bulunduğunuz kıtaya veya yaşadığınız ülkeye bağlıdır. Kasayı bir mıknatısla test edebilirsiniz. Mıknatıs yapışırsa, Çinko değildir (çinko levha koruyucu metal kapağın altında olabilir). Çinko plaka hazır olduğunda, daha sonra kavanoz veya bardağın kenarına asmak için üstten bükülür.

Üç adet bağlantı telinin hazırlanması

Çinko plakayı, kaplamasız doğal bakır bobini ve Nano kaplanmış bakır bobini bir pile bağlamak için 3 bağlantı kablosu gereklidir.Bu bağlantılar için çok telli bakır kablolar veya tek bir bakır tel kullanabilirsiniz. Kabloları 30 cm’lik parçalar halinde kesin. Her bir kablonun her iki ucundaki 2-5 cm’lik plastiği çıkarın. Çinko plakayı bağlamak için telin bir ucunun biraz daha uzun kesilmesi gerekir..

Çıplak / Nanosuz ham bakır bobin ile çinko plakanın bağlanması

Nano kaplı olmayan bakır bobini bağlantı teline bağlamak için ikisinin uçlarını birleştirerek bükün.

Çinko plakanın bağlanması

Çinko plakayı bağlantı kablosuna bağlamak için, bir ucu uzun soyulmuş kabloyu kullanın. Resimde gösterildiği gibi soyulan ucu bakır plakanın etrafına sarın ve sarılan telin en ucunu tekrar ana kabloya bükerek sarın.


·

Kaplamasız bakır bobin ve çinko plakanın birbirine bağlaması

Kaplamasız bakır bobine ve çinko plakaya bağlantı yaptığınız kabloların boşta kalan uçlarını birleştirerek birlikte bükün.

Bakır telden köprünün oluşturulması ve Nano kaplamalı bakır bobinin köprüye bağlanması.

Nano kaplı bakır bobini cam kavanoz veya bardağın ortasına asmak için bakır bir köprü gereklidir. Bunu yapmak için, tek bir bakır teli resimde gösterildiği gibi cama sığacak şekilde bir köprü şeklinde bükün.

Ardından, köprünün ortasına gelecek şekilde Nano kaplı bakır bobinin ucunu bakır köprü teline sıkıca sararak bağlayın.


Üçüncü bağlantı kablosunun bir ucunu bakır telden yapılan köprünün bir ucuna sararak bağlayın.

·

Nano kaplı ve ham bakır bobinlerin ve çinko plakanın bardağa yerleştirilmesi

Köprünün üzerine tutturulmuş Nano kaplı bakır bobin, cam kavanoz veya bardağın ortasına yerleştirilir. Kaplanmamış bakır bobin ve çinko plaka, Cam kavanoz veya bardağın iki dış kenarına, birbirlerine ve içe doğru bakacak şekilde tutturulur. Bağlantı kabloları yalnızca pile bağlanacak şekilde hepsi aynı yönde olmalıdır. Çinko plaka, Nano kaplı bakır bobin ve kaplamasız bakır bobin üretim sırasında asla birbirine temas etmemelidir!

Plaka bağlantı kablolarının pile bağlanması

Eski bir pil kullanın: Pil yalnızca GANS’ın üretim sürecini hızlandırmak için kullanılır, ancak neredeyse boş olmalıdır, bu yüzden çok az enerji içermelidir. Aksi takdirde, çok güçlüdür ve doğru sonuç vermez. Batarya kullanmak yerine, bağlantı parçaları arasına pil yerine bakır bir tel koyabilirsiniz. Kısa bir sürede GANS ve amino asit üretimi olacaktır.

Çinko plaka ve nano kaplanmamış bakır bobininin biribirine bükülerek tek tel haline getirilmiş kablo ucu, yapışkan bant yardımı ile pilin pozitif (+) kutbuna bağlanır. Nano kaplı bobinden gelen bağlantı teli, pilin eksi (-) kutbuna bağlanır. (Pilin dışarı çıkık ucu pozitif kutuptur ve pilin düz taban ucu negatif kutuptur.) Bağlantı uçlarını pilin kutuplarına sıkıca tutturarak bağlayın.


Pil kullanmak yerine, bağlantılar arasına bakır bir tel parçası yerleştirebilirsiniz

% 15 tuz içeren, tuzlu su karışımı oluşturulması

1 litre içme suyuna 150 gram tuz ilave ederek % 15’lik tuzlu su çözeltisi oluşturun.

  • 15 tuzlu su çözeltisi ve bu çözeltiyi cam kavanoza boşaltın. Bakır bobinler ve çinko plakanın bir kısmı suyun biraz dışında kalmalıdır.

Bağlantı kablolarının suya temas etmediğinden emin olun.

·


Amino Asit ve GaNS Üretimi

Kurulumu tamamladıktan kısa bir süre sonra yüzeye çıkan kabarcıkları göreceksiniz

Bu, suyun yüzeyinde yüzen ve aynı zamanda altında GANS oluşturacak olan yağlı görünümlü tabaka,amino asitlerdir. Bu yağlı tabaka olan amino asitlerin oluştuğunu görmek aynı zamanda 1 kupa 1 yaşamı başlatma işlemidir. (Soldan sağa: kabarcık kaplı nano bakır bobin, amino asitler, GANS).

·

Farklı kaplarda  Bir kupa, Bir yaşam GANS üretimi.


İlk, Amino asit, GANS ve plazma suyu hasadı için malzemelerin hazırlanması.

1 Kupa – 1 Yaşam reaktöründen GANS toplamak için gerekli malzemeler

Şırınga, plastik kaşık, 3 ayrı cam kavanoz seti ve yedek şişeler; pipet, bant, sprey şişesi.

GANS, amino asitler ve plazma suyu içinde ve çevresinde metal malzemeler kullanmaktan kaçının.

Metal kaşık ve metal kavanozlar kullanmayın. Cam kavanozlardan GaNS amino asit çıkartmak için herhangi bir şekil veya formdaki herhangi bir metal malzeme kullanmayın.

Başlamadan önce, şırınganın ucuna pipeti bir bantla sabitleyerek monte edin


İlk uygulama, amino asitlerin GANS’ı toplamadan önce Yaşam kupasından nasıl çıkarılacağıdır.

Plastik bir kaşıkla, üstteki yüzen amino asitleri yavaşça çıkarın. Amino asitler, ikinci versiyon yaşam kupasının yüzeyinde yüzen yağlı görünümlü katmanlardır. Daha sonra yapacağımız uygulamalarda kullanmak için bu amino asitleri bir cam kavanoza koyun.

·

Bir Kupa Bir Yaşam ve ilk cam kavanoz

ACİL DURUMDA: İkinci uygulama / amino asit kullanımı

Amino asitler de bir besin kaynağı olarak kullanılabilir. Parmağınızı günde bir veya iki kez üst amino asit tabakasına batırın ve parmağınızı ağzınıza değdirin.

Parmağınızı ağzınızın içine değdirmenizle yaptığınız bu işlem, tam bir öğün yemek yemeye eşdeğerdir. Bu durum tüm canlılar (hayvanlar) için geçerlidir.

Not: Bu uygulama sadece açlık ve yiyecek veya hayvansal yem eksikliği durumunda kullanılır.

Deneyin: Vücudunuzu yiyecekleri azaltmaya alıştırmak için amino asitlere parmağınızı batırın ve dilinizde değdirin.

1 Kupa 1Yaşamdan GaNS’ların çıkartılması

Pipeti bir bant yardımı ile şırınganın ucuna tutturun. Şırıngayı kullanarak, Yaşam kupasının tabanındaki GANS’ı çıkarın. Şırınganın haznesine topladığınız GANS’ları ikinci cam kavanoza boşaltın.

Eğer bir şırınganız yoksa, yaşam kupanızın içindekileri yavaşça ikinci bir cam kavanoza boşaltın ve GANS’ınız tamamen kavanozun tabanına yerleşene kadar bekleyin. Daha sonra sadece bu kavanozda Gans’ın üzerinde bulunan tuzlu suyu başka bir kaba dökün ve kavanozun tabanında sadece GANS kalsın. Yaşam kupasında, GANS üretmeye devam etmek için kupaya tekrar tuzlu su ekleyin.


·

1 Kupa 1 Yaşam ve ikinci cam kavanoz

·

GANS’ın yıkanması

İlk GANS yıkama işlemi

Yeni çıkardığınız GANS’ın bulunduğu ikinci cam kavanoza temiz su ekleyin. GANS’ın üstünde bulunan Plazma suyu bulanıklığı durulup temiz olana kadar GANS’ın ikinci kavanozun dibine çökmesini bekleyin.

·

İkinci cam kavanoz

Yıkama sırasında GaNS’ın üzerinden aldığınız tuzlu suyu, plastik veya cam bir şişeye doldurun


Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsün enerjisini boşaltmak için ağzı açık bir kavanoza konularak evin etrafına yerleştirilebilir.

Bu kavanozun içindeki GaNS suyunu her gün yenilemeli ve kavanozdan aldığınız eski tuzlu plazma suyunu virüsden enerji çekerken virüs enerjisi çerebileceğinden tuvalete dökmeli veya atmak için başka güvenli bir yol bulmalısınız.

Tuzlu GaNS suyunun ek bir kullanımı da, onu çamaşır makinesine koymaktır.

·

GANS’ın 2. yıkaması

İkinci kez GANS’ın bulunduğu ikinci cam kavanoza temiz su ekleyin. GANS’ın üstündeki Plazma suyu berrak görünene kadar GANS’ın ikinci kavanozun dibine çökmesine izin verin. Daha sonra GaNS’ın üzerindeki bu berrak suyu GaNS’ları almadan şırınga yardımıyla alın.

·                                                                                                                          

İkinci cam kavanoz

Yıkama sırasında elde edilen tuzlu suyu, bir şişeye koyabilirsiniz.

Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsün enerjisini boşaltmak için ağzı açık bir kavanoza konularak evin etrafına yerleştirilebilir.

Bu kavanozun içindeki GaNS suyunu her gün yenilemeli ve kavanozdan aldığınız eski tuzlu plazma suyunu virüsden enerji çekerken virüs enerjisi çerebileceğinden tuvalete dökmeli veya atmak için başka güvenli bir yol bulmalısınız.

Tuzlu GaNS suyunun ek bir kullanımı da, onu çamaşır makinesine koymaktır.

·

GANS’ın 3. yıkaması

Üçüncü kez GANS’ın bulunduğu ikinci cam kavanoza temiz su ekleyin. GANS’ın üstündeki Plazma suyu berrak görünene kadar GANS’ın ikinci kavanozun dibine çökmesine izin verin. Daha sonra GaNS’ın üzerindeki bu berrak suyu GaNS’ları almadan şırınga yardımıyla alın.

·

İkinci cam kavanoz

Yıkama sırasında elde edilen tuzlu suyu bir şişeye koyabilirsiniz.

·

Bu tuzlu su, odada bulunan herhangi bir virüsün enerjisini boşaltmak için ağzı açık bir kavanoza konularak evin etrafına yerleştirilebilir.


Bu kavanozun içindeki GaNS suyunu her gün yenilemeli ve kavanozdan aldığınız eski tuzlu plazma suyunu virüsden enerji çekerken virüs enerjisi çerebileceğinden tuvalete dökmeli veya atmak için başka güvenli bir yol bulmalısınız.

Tuzlu GaNS suyunun ek bir kullanımı da, onu çamaşır makinesine koymaktır.

·

A Plazma suyunuzda tuz kalırsa, GANS’ınızın 4. veya 5. yıkanması

Dördüncü ve gerekirse beşinci kez GANS’ın bulunduğu ikinci cam kavanoza temiz su ekleyin.

GANS’ın üstündeki Plazma suyu berrak görünene kadar GANS’ın ikinci kavanozun dibine

çökmesine izin verin. Daha sonra GaNS’ın üzerindeki bu berrak suyu GaNS’ları almadan şırınga

yardımıyla alın.

İkinci cam kavanoz

Yıkama sırasında elde edilen tuzlu suyu bir şişeye koyabilirsiniz.

·

Plazma suyu hazırlama kullanıma hazırdır.

Tüm tuz ikinci kavanozdan çıkarılana kadar bu yıkama işlemini tekrarlayın.

Test: Her yıkamadan sonra parmağınızı suya koyun ve su tuzlu tadı yoksa, işlem bitmiştir.


Şimdi GANS ve GaNS suyu içeren ikinci cam kavanoza bir çorba kaşığı amino asit ekleyebilirsiniz. Metalik olmayan bir kaşıkla (plastik) veya bir çubuk yardımıyla karıştırın ve kavanozun ağzını plastik bir kapakla kapatın. Çalkalayın ve üstünde sadece berrak bir plazma suyu olana kadar GANS’ın tabana oturmasına izin verin.

·

İkinci cam kavanoz

Bu plazma suyu kullanıma hazırdır.

Bu (amino asit eklenmesi), Bay Keshe amino asitlerin alan gücünün eklenmesinin plazma suyunuza ekstra alan gücü kazandıdığını söylemiştir.

GANS alanının gücü sürekli olarak suya aktarılır.

İpuçları: Her zaman 150 gram normal tuz ile hazırlanan 1 litre temiz su çözeltisini hazır tutun. Tuz tamamen soğuk suda çözülür ve bu çözelti 1 kupa 1 yaşam kupalarında eksilen suyu tamamlamak için devamlı lazım olacaktır.

2.VERSİYON 1 KUPA 1 YAŞAM GaNS VE GaNS SULARIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE NASIL UYGULARSINIZ?

GANS her zaman bu resimlerde gösterildiği gibi şişenin veya başka bir kabın tabanında olmalıdır.

·


Tek alıp kullanacağınız şey GANS’ın üstündeki temiz berrak sudur!

Bu, 1 Kupa 1 Yaşam kavanozunuzdaki plazma suyudur.

Aynı işlem ikiz / çift kupalarınız için de geçerlidir.

Asla katı GaNS maddesini yemek, içmek ve dokunmak için kullanmayın GANS’ları yemeyin, içmeyin veya dokunmayın!

Bay Keshe’nin öğretilerinde açıkladığı gibi, GaNSların yutulması durumunda alan güçleri insan vücudunun tüketemeyeceği kadar büyüktür.

Plazma suyu, GANS ve amino asitleri depolamanın farklı yolları

Cam veya plastik kavanozlarda saklayın ve her zaman metallerden uzak tutun.

·

·

Plazma suyunun farklı uygulamaları

Yardımcı Aletler

·

Sprey şişesi                                     Cep  tipi sprey şişesi


·

Taşınabilir nemlendirici                        Taşınabilir nemlendirici

Son yıkama sonucu elde edilen GaNS suyu çamaşır makinesi yumuşatıcı bölmesinde kullanıldı.

·

Su Sebili                                           Nefes Kabı                                           Nemlendirici

1 Kupa 1 Yaşam veya çift kupa GaNS sularının koruyucu olarak kullanılması

Yatmadan önce ve sabah kalktığınızda bu işlemi tekrarlayın:

Başınızı (tamamen değil) ıslatın

Göğsünüzün önüne ve arkasına püskürtün.

Boynunuzun önüne ve arkasına püskürtün. Yüzünüzü ve burun deliklerinizi yıkayın.

Ellerinizi yıka.

Baştan ayağa kadar püskürterek tam bir GaNS suyu banyosu yapın.

Evden çıkmadan önce ve eve girmeden önce kıyafetlere GaNS suyunu spreyle sıkın.

Eğer varsa evin arka kapısını kullanmaya başlayın.

Apartmanda yaşıyorsanız asansör veya merdivenlere püskürtün ve asansörlerin düğmelerine basmak için eldiven kullanın.

Ayakkabılarınıza püskürtün ve içeride ve dışarı çıkmak için aynı ayakkabıları kullanmaya çalışın.

Ayakkabılarınızın içine ve dışına püskürtün.

Mümkünse, ön kapıya ve arka kapıya kalıcı olarak bir nemlendirici uygulayın. Bu nemlendirici sadece 1 Kupa 1 Yaşam veya çift kupalarınızın sadece saf GaNS suyu olmalıdır.

Kapı kolları, perdeler ve halılara püskürtün.

24 saat içinde küçük yudumlarda 500 ml’ye kadar 300 ml 1 Kupa 1 Yaşam GaNS suyu için.

İçinde metal parçalar olmayan bir nemlendirici (veya kabarcık havalandırma) ile GaNS suyu alanlarını soluyun veya kişisel olarak yapılmış bir plastik nargile sistem oluşturun ve kullanın.

Soluma işlemini her seferinde 10 ila 15 dakika boyunca olmak üzere, günde en az 3 kez tekrarlayın.

Evdeki tüm hayvanlar için aynı uygulamaları kullanın, çünkü hayvanlar tıpkı insanlar gibi bu virüse maruz kalır. Bu uygulama, damarlarında kan akan tüm canlılar için kullanılabilir.

Bay Keshe’nin tavsiyesi üzerine, her bir aile bireyi için 5 ayrı fincan 1 Kupa 1 Yaşam hazırlayın, çünkü her fincan, virüsün gücünü tüketmesinden / boşaltılmasında sizi ve ailenizi desteklemek ve korumak için kendi güçlerini / güçlerini taşır. Bardakları en az 1 metre arayla, tercihen, her birini odanın ayrı bir köşesinde veya mümkünse farklı odalarda tutun, böylece her bir bardağın bu alanları birbirine karışmaz ve en iyi konum pencerenin önüdür.

Evinizde bulunan birden fazla bardak 1 Kupa 1 Yaşam ve Çift kupa kabı ile, Korona virüsüne karşı bir önlem olarak bulunduğunuz ortamda yüksek bir alan gücünü yaratırsınız.

İpucu: Tüm kaplardan elde ettiğiniz ve amino asitleri, GaNS Sularını ve GANS’ları birlikte karıştırın ve yukarıda açıklandığı gibi uygulayın.

Ayrıca, her durumda, Bay Keshe’nin tavsiyesi üzerine Ailenizin her üyesini bu sürece dahil edin.

1 Kupa 1 Yaşam GaNS suyunu, kapı kollarında devamlı püskürtün.

1 Kupa 1 Yaşam GaNS suyunu yatak, masa, duvar, araba, perde, giysi, ayakkabı ve eldiven ve şapka gibi eşyaların ve örtülerin üzerine püskürtün.

1 Kupa 1 Yaşam GaNS suyunu banyolardaki plastik perdeler, enfeksiyonu riski olan hastanelerdeki hasta ayırma perdeleri gibi diğer tüm nesnelere püskürtün.

İç mekan evcil hayvanlarınız ve dış mekan evcil hayvanlarınıza, aynı uygulamaları yapın.Bu hayvanlarda GaNS suyunu, içme suyu, vucutlarına ve uyku alanlarına püskürtme gibi uygulamalarda kullanın.

Tercihen her odaya evin etrafında birkaç cam kavanoz tuzlu GaNS suyu yerleştirin. Bu kuaplardaki GaNS suyu virüsün alan güçlerini emer ve çevrede olan virüsü tüketir. Cam kavanozlar günlük olarak taze tuzlu GaNS suyu ile doldurulmalı ve eski değiştirilen GaNS suyu tuvalete dökülmeli ve tuvalet hızlı bir şekilde temizlenmelidir.

Bay Keshe’nin tavsiyesi üzerine, evin etrafında üretimde olan ikiz / çift fincan 1 Kupa 1 Yaşam reaktörleri ve mümkünse her odaya bir tane yerleştirin. Bulundukları ortamdaki virüsün alan gücünü tüketeceklerdir.

İpuçları: Pencerenin önüne yerleştirin ve ek olarak yatak odanızda olabilir.

Üretimde olan tüm Yaşam kupaları veya ikiz / çift kupalar yan yana yerleştirilmemelidir. Üretimlerinizin optimum olması için kupa setleri arasında yeterli boşluk yaratmanız ve kupalarda doğru GaNS’ları oluşturabilmeniz için birbirleri ile etkileşimlerini durdurmanız gerekir.

Enfeksiyon durumunda uygulama / kullanım

Her saat başı göğsünüzün ön ve arkasına sprey olarak püskürtün.

Yüzünü ıslatın. Ellerinizi yıkayın.

Başınıza sprey yapın (tamamen ıslatmayın).

Günde 700 ml’ye kadar her 15-30 dakikada bir 50 ml içilir.

Minimum 10-15 dakika boyunca saatte 1-2 kez nefes alın.

Ellerinizi ve burun deliklerinizi düzenli olarak yıkayın.

Giysilerinize ve yatak takımlarınıza düzenli olarak püskürtün.

Kapı kollarına ve banyolardaki plastik perdeler gibi diğer nesnelere, enfeksiyon riski nedeni ile püskürtün.


Enfeksiyon kapmış aile üyelerine ve onlara bakan insanlara ek koruma.

Enfekte olmuş bir kişinin odasına girmeden ve odasından çıkmadan önce  GaNS suyu püskürtün.

Bir maske kullanın.

Başınıza GaNS suyu püskürtün (tamamen değil).

Göğsün ön ve arkasına püskürtün.

Boynunuzun ön ve arkasına püskürtün.

Yüzünüzü ve burun deliklerinizi yıkayın / püskürtün.

Ellerinizi yıkayın.

Ve 20 ml plazma suyu için.

Ek bilgi

Maske nasıl kullanılır

Bir maske kullanın, asla maskeye doğrudan dokunmayın ve her zaman kauçuk / elastik bantlardan tutarak takın ve çıkarın.

Maskeyi çıkarmadan önce üzerine, 1 kupa 1 yaşam GaNS suyu püskürtün. Çıkarmadan önce 3 dakika bekleyin.

Maskeyi temizlemek için 10-15 dakika boyunca 1 kupa 1 yaşam GaNS suyu dolu bir kaseye koyun.

Kuruduktan sonra maskeyi tekrar kullanabilirsiniz.

Temizlenmiş maskeyi hafif nemli bir durumda bırakmak iyidir.

Diğer Önlemler

Diğer insanlarla el sıkışmayın normal karşılama öpücükleri ve sarılmaları yapmayın.

Farklı ek bilgiler

Ateşle Nano kaplama yaparken, bakır bobinleri teli nano kaplama yaptıktan sonra sarın. Yani önce kaplama yapın sonra bobin sarın, önce teli bobin haline getirip sonra nano kaplama YAPMAYIN. Bu şekilde yaptığınız takdirde gerekli alan boşluklarını yaratırsınız.

MT Keshe’nin farklı Perşembe öğretilerinde açıklandığı gibi, Nano kaplama NaOH (Kostik soda yöntemi) ile de yapılabilir. 1 ve 2. Versiyon 1 kupa 1 yaşam reaktörü yapımında kullanacağınız bakır bobinleri nano kaplamak için kostik yöntemini de kullanabilirsiniz.

Yalnız kostikle nano kaplama yaparken tabanda ızgara tel kullanmayın. Galvanizli veya galvanizsiz ızgara tel ortama CH Aalanları sağlayacak ve CH alanları virüse besin sağlayarak gücünü arttıracaktır.

Nano kaplamayı yaptıktan ve GANS üretimi için kullandıktan sonra bakır bobinin rengi değişse bile önemsemeyin ve bakır bobini tekrar Nano kaplama yapmayın.

Nano kaplamayı yaptıktan ve GANS üretimi için kullandıktan sonra bakır bobinin rengi değişse bile önemsemeyin ve bakır bobini tekrar Nano kaplama yapmayın.

Kostikle nano kaplama işlemi, tabanda kafes tel olmadan da yapılabilir. Bu işlemde plakalar askıya alınarak, kostik çözelti içinde bırakılır.

Pil ile veya pilsiz uygulama

Neredeyse bitmiş bir pil sadece GANS üretim sürecini hızlandırmak için kullanılır.

Pil kullanmak yerine, bağlantılar arasına bakır bir tel parçası yerleştirebilirsiniz.

.


Ruhu anlama

Yararlı ipuçları

Tuzlu su çözeltisinin her 1 litre içme suyu için 150 gram tuz katılarak oluşturulduğundan emin olun. Pilinizin tamamen bitip bitmediğini düzenli olarak kontrol edin. Pilin bitmesi durumunda sadece yine önceden kullanılmış bir pille değiştirilmelidir.

Çok acil durumlarda tuzlu su çözeltisi hazırlamak yerine, doğrudan tuzlu deniz suyunu kullanabilirsiniz.

Üretim sırasında İkinci versiyon Yaşam Kupasının üzeri örtülmemelidir.

Kupanızda yeterince amino asit üretilmediğinde. amino asitler nasıl üretilir

1 Kupa 1 Yaşamı açık bir pencerenin yanına yerleştirin veya birkaç saat dışarıya koyun.. Zaten üretimi bitmiş olan kupada bulunan GANS ve GaNS suyunu dışarıya veya pencerenin yanında olacak şekilde üzerini kapamadan yerleştirebilirsiniz. Biraz zaman alabilir, ancak Amino Asitler üretecektir.

Ek bilgi: Yaz geldiğinde, bir havuzunuz varsa, ek koruma alanları oluşturabilirsiniz Havuzunuzaplazma tuzlu su ve plazma suyu eklemeye başlayın ve suda yüzebilirsiniz. Klor tabletlerinin ilavesini mümkün olduğunca azaltmaya çalışın.

Bilgi Arayanlar lütfen bilgilendirilmelidir, tüm CH3 GANS’ları ortamınızdan uzaklaştırılmalıdır.

Tavsiye: CH3 GaNS ve plazma suyunuzu tuvalete dökün lütfen! Tüm CH3 üretim reaktörlerini bozun ve içindeki metal plakaları çıkarın! CH3’ün virüsü beslemesini istemezsiniz. Deneysel GANS üretiminizi durdurun!

Enfeksiyonun önlenmesi ve geri alınması

GANS alan gücü sürekli olarak suya aktarılır.

Virüsün enerjisinin alan gücü GaNS suyunun alan gücünden daha güçlü olduğundan , Güçlünün zayıfa verme ilkesi ile gücünü tüketir. Virüsü alan kuvvetinden tükettiği için virüsü etkisiz hale getirir.


Önemli

Korunun ve kontrol testi yapın

Burun ve nefes testi yapın

Burnunuzu parmaklarınızla sıkıştırın ve her sabah 10 saniye nefesinizi tutun. 10 saniye içinde öksürmezseniz ve nefesinizi 10 saniye boyunca tutabiliyorsanız, sorun olmaz.

Bu testi günde 3 kez uygulayın.

Tüm vücuda bir kupa bir yaşam GaNS suyu püskürtün. Herhangi bir ağrı veya rahatsız edici herhangi bir baskı hissederseniz, enfekte olabileceğiniz konusunu lütfen unutmayınız. Kendinizi test edin.

Aranacak diğer semptomlar

Soğuk terleme, gerçek ateş olmadan ateşli hissetme.

Kötü baş ağrısı.

Aşağıdaki alanlara 1 Kupa 1 Yaşam GaNS suyu ile püskürtme yaptığınızda basınç ve şiddetli ağrı hissedilir: Baş, boyun, göğüs, böbrekler, mide, yumurtalıklar, rahim, testisler, prostat, dizler ve ayak parmakları. İlk tepkiniz şiddetli bir baş ağrısı, şiddetli şişmiş dil, nefes alma ve yutma güçlüğü, iştahsızlık ve her zaman uyuma isteğidir. Çoğu insan artık ateş belirtisi göstermiyor. Yüksek derecede alarm da olun. Femurlarda, böbreklerde, dizlerde ve ayak parmaklarında ağrı gibi ekstra işaretler olup olmadığını kontrol edin. Bunlar Koronavirüs enfeksiyonunun belirtileridir.

Bu sayfa son olarak 19 Mart 2020 tarihinde güncellenmiştir.

KAYNAK VE ÇEVİRİ : KESHE FOUNDATİON TÜRKİYE & FEVZİ ERTUĞRUL

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu