Kadın

Kaşların ve Kirpiklerin Gürleşmesi İçin Bitkisel Yöntemler

Dolgun ve mükemmel şekillendirilmiş kaşlar yüzünüzün güzelliğini vurgular. Kalın kaşlara istediğiniz şekli de vermek kolaydır. Kaşların ve kirpiklerin gürleşmesi için bitkisel yöntemleri evinizde uygulayabilirsiniz.

1.. Hintyağı

Kaş hint yağı uygulayarak gerçekten onları kalın yapımında yardımcı olabilir.

2. Vazelin

Iki ya da üç kez bir gün ve kaş çevresinde vazelin uygulayın. Bu kaş kalınlaşması yardım, böylece, bölgeyi nemlendirir ve durum olacaktır.

3.. Hindistan cevizi yağı

Hindistan cevizi yağı, çok saç büyümesini uyarmak için iyi bilinmektedir. Ilık Uygula hindistan cevizi yağı kaş ve istenen sonuçları almak için bütün gece bekletin.

4. Badem Yağı

Badem yağı kaşlarınızı hacim katacak düzenli olarak badem yağı E vitamini Uygulama ile zenginleştirilmiştir.

5. Zeytinyağı

Zeytinyağı derece iyi doğal besleyici bir üründür. Onları daha dolgun ve kalın yapmak için düzenli olarak kaşları zeytinyağı masaj.

6.. Aloe Vera Jel

Aloe vera jel kalın kaşları için kanıtlanmış bir çaredir. Kaşlarınızın büyümeyi artırma yanında, yumuşatıcı ve kaş çevresinde cilde parlaklık ekleyerek yardımcı olur.

7. Soğan Suyu

Evet, soğan suyu biraz kokar, ama kaşlarınızı kalınlaştırmak için müthiş bir çare! Kaşlarınızın üzerinde soğan suyu ile ıslatılmış bir pamuk, koyun ve 10-15 dakika bekletin. Sonra durulayın soğuk su kullanın.

8. Hindistan Cevizi Sütü

Hindistan cevizi sütü ayrıca saç büyümesi için çok iyidir. Kaşlarınızın üzerinde hindistan cevizi sütü deneyin.

9. Yumurta Sarısı

Onları volumize için kaş çırpılmış yumurta sarısı sürün.

10. Çemenotu tohumları

Çemen otu tohumu kaşları büyümenin artırılması için çok yararlıdır. Gecede çemen tohumu bekletin. Bir hamur hazırlayın ve kaşlar üzerinde uygulayın. Bu ilaç kesinlikle size yardımcı olacaktır.

11. Sürme ve Zeytin Yağı

Kohl ve zeytinyağı, birlikte kullanıldıklarında, kalın kaşları almak için büyük bir çare vermektedir. Kohl koyu renk ve zeytinyağı Kaşlarınızı kalınlaştırma yardımcı olacaktır sağlayacaktır.

12. Ayakkabı Çiçeği

Ayakkabı çiçekğini ezerek  macun kıvamına getirin ve kaşlarınıza sürüp 10 dakika bekletin.

13. Limon

Bir limon dilimleyin ve kalın kaşları almak için kaşların üzerine sürün.

14. Süt

Bir kapta biraz süt koyun. Pamuğu batırın ve kaş üzerine sürün. Bu yöntemin düzenli kullanımı kesinlikle istenen sonucu verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu